Full Details for Lot 108

Auction 721, Lot # 108

JAVIER ARÉVALO
Bosivsi
Firmada México.
Litografía P. A.
(N. Guadalajara, Jalisco, 1937 - )
58 x 67 cm
Estimado $8,000-12,000